Україна почала головувати в ОЧЕС

11:00, 1 липня 2017

1 липня Україна почала головувати в Організації чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС).

Як повідомили в МЗС України, українське головування буде зосереджене на проблемах економічного співробітництва в умовах безпекової кризи в регіоні.

Серед пріоритетів України є реалізація багатосторонніх регіональних проектів, зокрема в сфері транспорту. У зв’язку з цим у планах українського головування провести зустріч міністрів транспорту та низку заходів на експертному рівні.

Головування України, яке вона перейняла від Туреччини, триватиме півроку.

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Зазначимо, що ОЧЕС була створена в 1992 році для забезпечення економічного розвитку в басейні Чорного моря.

На сьогодні організація об'єднує 12 держав Причорномор'я і Південних Балкан. Штаб-квартира організації розташована у Стамбулі.