Україна посіла 28 місце в медальному заліку Олімпіади-2016

08:23, 21 серпня 2016

У передостанній день Олімпійських ігор в Ріо українські спортсмени виграли ще дві медалі. Про це повідомили в Національному олімпійському комітеті України.

Анна Різатдінова зайняла третє місце в змаганнях з художньої гімнастики у багатоборстві. Її результат – 73,583 (обруч – 18,200, м’яч – 18,450, булави – 18,450, стрічка – 18,483).

Золота нагорода дісталась представниці Росії Маргариті Мамун, а срібло – іншій росіянці Яні Кудрявцевій.

«Срібло» Україні приніс Павло Тимощенко у сучасному п’ятиборстві. Спортсмен у змаганнях з фехтування, плавання, кінного спорту та бігу зі стрільбою здобув 1472 бали.

Золото дісталося росіянину Олександру Лесуну, бронза – мексиканцю Ісмаелю Ернандесу.

Таким чином, Україна посіла 28 місце в медальному заліку з двома золотими, п’ятьма срібними і чотирма бронзовими медалями.