Україна посіла четверте місце на чемпіонаті світу з боротьби

22:20, 23 вересня 2013

Українські борці на чемпіонаті світу, який завершився у Будапешті, вибороли дві золоті, одну срібну і одну бронзову нагороди. Усі медалі здобули борці вільного стилю.

Як повідомляє УНН, чемпіонами світу стали Ібрагім Алдатов у ваговій категорії 84 кілограми серед чоловіків і Аліна Стадник-Махиня у жіночій категорії 67 кг.

Срібну медаль у вазі до 120 кілограмів виборов Алєн Засєєв, а бронзовим призером повернувся додому представник вагової категорії до 96 кг Павло Олійник.

Серед спортсменів, які опинилися до подіуму найближче, була Ірина Гусяк, котра посіла 5 місце у жіночій категорії 55 кг.

А ось у греко-римській боротьбі наші борці медалей не здобули. У останній день чемпіонату найбільш близьким до мети був спортсмен у вазі до 74 кг, запоріжець Микола Дараган. Першу сутичку проти Рафаеля Самургашева з Чорногорії він завершив з рахунком 9:2 на свою користь. Далі були чисті перемоги над мексиканцем Хуаном Ескобаром і над Іллею Гульбаташвілі з Грузії. Проте у чвертьфінальному поєдинку проти турецького борця Емраха Куша українцеві Дарагану не вистачило бала - 3:4.

У командному медальному заліку за сумою всіх трьох дисциплін борці України посіли четверте місце слідом за представниками Росії, Ірану і Японії.

Додамо, що чоловіча збірна України з баскетболу на чемпіонаті Європи зайняла шосте місце.