Україна виборола п'ять медалей за день на Європейських іграх

Золоту медаль здобув боксер Віктор Вихрист

20:59, 29 червня 2019

Передостаннього дня II Європейських ігор збірна України поповнила свою скарбничку п'ятьма медалями, інформує LB.ua.

Реноме українського боксу підтвердив суперважкоатлет Віктор Вихрист, який виграв у француза Мурада Алієва фінальний бій 4:1 та отримав золоту медаль. Бій був дуже важким і завершився достроково. Але не через нокаут, а через розсічення українця, отримане ще у чвертьфінальному поєдинку.

Срібну медаль у гімнастичному багатоборстві завоював наш олімпійський чемпіон-2016 і чемпіон світу-2014 Олег Верняєв.

У жіночому гімнастичному багатоборстві «бронза» в активі Дарини Варинської.

Дві «бронзи» виборола наша команда з карате. У куміте до 84 кг нижню сходинку п'єдесталу посів Валерій Чеботар, а в такому самому виді в жінок до 68 кг ще одна бронза в Галини Мельник.

Як писав ZAXID.NET, львівська каратистка Галина Мельник у півфіналі поступилася представниці Азербайджану Ірині Зарецькій.

II Європейські ігри 2019 у Мінську триватимуть до неділі, 30 червня.