Українка вперше в історії виграла медаль на чемпіонаті світу зі сноуборду

Аннамарі Данча сенсаційно завоювала срібло чемпіонату світу-2019

07:59, 6 лютого 2019

Українська спортсменка Аннамарі Данча здобула першу медаль для України на світових першостях зі сноубордингу. Про це пише SportArena.

Данча встановила найкращий результат України на світових першостях, фінішувавши 6-ю в паралельному гігантському слаломі та здобула срібну медаль для України.

28-річна українка пройшла кваліфікацію, виграла в 1/8 фіналу, чвертьфіналі та півфіналі, програла лише в фіналі, тому задовольнилася срібною нагородою. Наша сноубордистка посіла друге місце в паралельному слаломі, поступившись у фіналі 0,85 секунди Джулі Зогг зі Швейцарії.

Для Данчі — це найкращий результат в кар’єрі. Вона ніколи не фінішувала вище 15-го місця в паралельному слаломі на чемпіонатах світу. А її найкращим результатом в будь-яких дисциплінах було 6-те місце на цьому ж чемпіонаті світу.

Завдяки медалі Аннимарі Данчої Україна піднялася одразу на 21-е місце в загальному медальному заліку, розділяючи це місце з Великою Британією.