Україна вперше візьме участь в Європейському діалозі з управління інтернетом (EuroDIG & SEEDING), який відбудеться 3-5 червня 2015 в столиці Болгарії – Софії.
«Рада Європи приділяє дуже велику увагу питанням управління інтернетом, а саме принципам формування діалогу з управління інтернетом. Україна як член Ради Європи повинна впроваджувати у себе саме принципи Ради Європи, адже інтернет дуже важливий в існуванні суспільства», – сказала президент міжнародної неурядової громадської організації «Європейська медіа платформа», екс-співдоповідач моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи по Україні Ханне Северінсен на прес-конференції в четвер, 30 квітня, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
За її словами, цей захід необхідний для того, щоб продемонструвати всьому світові нову Україну з її новими можливостями.
Директор міжнародної неурядової організації «Європейська медіа платформа» Оксана Приходько наголосила, що це вже сьома така зустріч EuroDIG & SEEDING.
«Цього року вперше пройде Південно-східний Європейський діалог і для нас дуже важливо, щоб Україна принесла щось своє на Європейську платформу для обговорення європейською спільнотою, оскільки, на жаль, європейське співтовариство не дуже знайоме з проблемами, які сьогодні стоять перед Україною», – сказала вона.
Представник Центру розвитку інновацій Національного університету «Києво-Могилянська академія» Діана Проценко додала, що станом на сьогодні спостерігається тенденція зростання попиту на ефективні моделі і механізми узгодження колективних рішень.
«Для того, щоб будь-який діалог в країні, зокрема діалог з управління інтернетом, був ефективним, його необхідно з самого початку правильно сконструювати, зробити певним системним процесом. Для цього важливо звернути увагу на узгодження загальних і обов'язкових для всіх принципів, правильний підбір учасників , їх мотивацію і донесення до них важливості їх участі та залучення до ухвалення рішень», – сказала Проценко.