Україна завоювала друге золото на Паралімпіаді в Ріо

22:28, 9 вересня 2016

Україна виборола другу золоту медаль на Паралімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро. Про це повідомив Національний паралімпійський комітет на сторінці у соцмережі Facebook.

«Перше золото сьогоднішнього дня 9 вересня! Українка з ураженням зору Черняк Інна у ваговій категорії 57 кг стрімко перемогла дзюдоїстку з Бразилії! 11 нагорода України - золота!!! Go-go-go Ukraine!!!» - говориться у повідомленні.

Нагадаємо, напередодні, 8 вересня, Українець Євген Богодайко став чемпіоном з плавання на дистанції 100 м на спині і завоював для України першу золоту медаль на Паралімпіаді-2016 у Ріо.

Раніше ZAXID.NET повідомляв, що перші бронзові медалі для України здобули легкоатлети Роман Данилюк та Руслан Катишев і дзюдоїстка Юлія Галінська.

Потім за бронзу змагалися та перемогли українські пловці на дистанції 100 метрів Оксана Хруль та Ярослав Семененко і український дзюдоїст з вадою зору Давид Хорава у ваговій категорії 66 кг. Сьому бронзу для України завоювала Ольга Свідерська, якій не вистачило всього 15 доль секунди для срібного результату (1:23.86), а пловець-паралімпієць Денис Дубров приніс Україні першу срібну медаль.