Україна здобула 11 медалей в шостий день Паралімпіади в Ріо

07:38, 14 вересня 2016

13 вересня спортсмени-паралімпійці з України вибороли 5 золотих, 2 срібні та 4 бронзові нагороди на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Про це повідомляє Національний паралімпійський комітет України.

Зокрема, плавчиня Єлизавета Мерешко здобула вже третю золоту нагороду на Паралімпіаді. Цього разу вона перемогла на дистанції 400 метрів вільним стилем, встановивши паралімпійський рекорд з годиною у 5 хвилин 17,01 секунди.

Плавець Євген Богодайко здобув золоту медаль на дистанції 200 метрів комплексним плаванням, поставивши при цьому світовий рекорд з показником 2:30,72.

Золоту медаль у плаванні взявши також Максим Кріпак на дистанції 100 метрів вільним стилем.

Легкоатлетка Наталя Єзловецька пробігла дистанцію 400 метрів з іншим результатом. Плавець Максим Веракса отримав бронзову медаль, ставши третім на дистанції 100 метрів брасом.

Дистанцію у 50 метрів вільним стилем подолав іншим плавець Дмитро Виноградець, встановивши при цьому рекорд Європи. А Олена Зубковська отримала золото Паралімпіади у стрибках у довжину, її результат - 6,11.

Після шести днів змагань Україна продовжує знаходитись на третьому місці командного заліку, поступаючись лише збірним Китаю та Великобританії. В активі національної збірної 72 нагороди: 27 золотих, 21 срібна та 24 бронзові медалі.