Україна здобула ще дві медалі на Паралімпіаді після оскарження результатів

Представники України оскаржили результат змагання із метання ядра

18:28, 31 серпня 2021

Український легкоатлет Максим Коваль здобув золоту медаль, а Олександр Яровий – срібну у штовханні ядра на Паралімпійських іграх у Токіо. Такі нагороди спортсмени отримали після оскарження результатів. Про це пише «Суспільне».

Максим Коваль кинув на 17,34 метра, а Олександр Яровий – на 17,3 метра, посівши друге і третє місце відповідно.

Легкоатлет із Малайзії Мухаммад Зіяд Золкефлі штовхнув ядро на 17,94 метра й був лідером.

Але паралімпійським чемпіоном став Коваль. Представники України оскаржили результат змагання. Вони звернули увагу, що малайзієць та ще два легкоатлети прибули із запізненням до кімнати очікування перед початком змагань. Тож організатори дискваліфікували Золкефлі та спортсменів з Еквадору й Австралії.

«Золото» й «срібло» отримали українці, а от «бронзу» – грецький легкоатлет.

Станом на 31 серпня загалом в активі нашої збірної 67 медалей: 15 золотих, 33 срібних і 19 бронзових. Тож у медальному заліку – де місце залежить від кількості «золота» – Україна на 5 місці. А за кількістю медалей – на 4-му.