Україна знову зіграла внічию із Казахстаном у відборі на ЧС-2022

Це вже четвертий матч внічию для української збірної

19:18, 1 вересня 2021

Збірна України з футболу знову зіграла внічию із Казахстаном у відборі на чемпіонат світу 2022 року – 2:2. Це вже четвертий відбірковий матч української команди, який завершився нічією.

Наша команда грала зі збірною Казахстану на виїзді. Українці забили перший гол вже на другій хвилині першого тайму – Олександр Караваєв з лівого флангу віддав навіс в центр на Романа Яремчука, який і забив гол з-за меж штрафного майданчика.

Після швидко забитого першого м'яча українська збірна продовжила тиснути на ворота суперника – наша збірна могла забити ще кілька разів, однак на заваді став каркас воріт. Двічі казахів рятувала стійка, а під час третього удару – перекладина.

Казахстан зрівняв рахунок вже в другому таймі. Руслан Валліулін прийняв м'яч після навісу та забив його у ворота української збірної на 74 хвилині поєдинку.

Українці вийшли вперед вже в доданий арбітром часу, завдяки голу Данила Сікана на 90+3 хвилині. Однак всього лише за кілька хвилин Казахстан вирвав перемогу української збірної – на 90+6 хвилині казах Руслан Валіулін зробив дубль і знову зрівняв рахунок. Відбірковий матч завершився із рахунком 2:2.

Україна зіграла вже чотири матчі у відборі на чемпіонат світу 2022 року та має чотири очки. Наступний матч відбудеться 4 вересня – наша збірна гратиме проти Франції у Києві. Вже 9 жовтня Україна зіграє із Фінляндією, а із Боснією та Герцоговиною – 12 жовтня та 16 листопада.