Українець Михайло Романчук виграв чемпіонат Європи з плавання на дистанції 1,5 тис. м

20:18, 15 грудня 2017

У Копенгагені на чемпіонаті Європи з плавання українець Михайло Романчук виграв звання чемпіона на дистанції 1500 метрів вільним стилем, повідомляє офіційний сайт змагань.

Наш спортсмен подолав дистанцію за 14 хвилин 14,59 секунди.

Романчук на 8,34 секунди випередив срібного призера італійця Грегоріо Палтіньєрі. Бронза - у норвежця Хенріка Крістіансена.

У той же час, українка Дар'я Зевіна принесла Україні першу медаль чемпіонату Європи на короткій воді, який проходить зараз у Копенгагені. Зевіна з першого місця вийшла до фіналу запливу на 200 метрів на спині, але у вирішальному запливі поступилася 0,68 секунди угорці Катінці Хоссу.

Результат українки 2 хвилини 02,27 секунди. Бронза - у Маргарити Панзієри з Італії.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що українка Наталія Жаркова встановила два світові рекорди з пірнання на глибину. Спортсменка виборола дві золоті нагороди на чемпіонаті Європи в Туреччині