Українець Сергій Семенов посів 5 місце на чемпіонаті світу з біатлону

17:18, 16 лютого 2017

За результатами індивідуальної гонки на чемпіонаті світу з біатлону українець Сергій Семенов фінішував п'ятим.

Біатлоніст допустив один промах на третьому вогневому рубежі, що не дозволило йому претендувати на призові місця у гонці. Попри це, п'яте місце Сергія Семенова в індивідуалці - найкращий особистий результат серед представників збірної України на цьогорічному чемпіонаті світу.

Інші українські біатлоністи провалили індивідуальну гонку: Дмитро Підручний із чотирма промахами посів 41 місце, Руслан Ткаленко із п'ятьма промахами - 70 місце, Олександр Жирний із сімома промахами - 80 місце.

Маленькою сенсацією світової першості у Хохфільцені стала перемога 35-річного американського біатлоніста Ловелла Бейлі, який пройшов дистанцію без промахів і став чемпіоном світу у цій дисципліні.

Срібну нагороду індивідуалки здобув чеський біатлоніст Ондржей Моравець, а бронзу, попри два промахи у пасиві, - француз Мартен Фуркад.

Нагадаємо, в жіночій індивідуальній гонці чемпіонату світу Юлія Джима та Олена Підгрушна фінішували у топ-10.