Українка Любов Басова виграла чемпіонат Європи з велотреку

16:16, 22 жовтня 2016

Українська спортсменка Любов Басова виграла золоту медаль чемпіонату Європи з велотреку. Про це повідомляє НОК України на сторінці у соцмережі Facebook.

Як повідомляється, Басова стала першою в дисципліні «кейрін». Українка виграла проміжний заїзд, а в півфіналі стала третьою і зуміла вийти у фінал. У фінальному заїзді українська велогонщиця перемогла, показавши швидкість 61,681 км/год.

Другий результат показала бельгійка Нікі Дегренделе, бронзу взяла Сімона Крупецкайте з Литви.

Перемога 28-річної українки стала першою для нашої збірної на турнірі, який проходить в місті Сен-Кантен-ан-Івлін у Франції.

Також ця золота медаль стала першою для України на чемпіонаті Європи з велотреку з 2011 року.

Варто відзначити, що чемпіонат Європи пропускають кілька фавориток - дворазова олімпійська чемпіонка Крістіна Фогель, британка Ребекка Джеймс і чемпіонка Ігор в Ріо Еліс Лігтлі з Нідерландів.

До слова, на минулій Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро Любов Басова успішно кваліфікувалася у фінал, де стала п'ятою.