Українка стала сенсацією на чемпіонаті світу з настільного тенісу

14:35, 29 квітня 2015

Тетяна Біленко створила сенсацію на чемпіонаті світу з настільного тенісу, який триває у Китаї. У матчі другого кола українка зуміла обіграти 8-му ракетку світу Аі Фукухара з Японії, передає XSPORT.

Досить швидко програвши першу партію, у другій українська спортсменка почала грати більш зібрано і стабільно. Завдяки цьому вона зуміла зрівняти рахунок. Потім суперниці обмінялися виграними сетами, але у п'ятій партії українка чіткою грою у захисті змусила японку помилятися, в результаті чого харків'янка вирвалася вперед - 3:2.

У середині шостої партії Тетяна Біленко витягнула кілька неймовірних м'ячів і повела в рахунку 8:4. Японка не здалася і скоротила рахунок до мінімуму. Однак Біленко у вирішальний момент зважилася на атаку і, вигравши черговий розіграш, заробила два матчболи -10:8. Фукухара їх відіграла, хоча Тетяна билася в цих двох розіграшах до останнього. І все ж удача була на боці української спортсменки - Тетяна Біленко вийшла до 1/16 фіналу чемпіонату світу.