Українка виграла етап Кубка світу із п’ятиборства в США

14:20, 24 лютого 2013

Українка Вікторія Терещук стала переможницею першого етапу Кубка світу із сучасного п'ятиборства у Палм-Спрингс (США). Її результат - 5400 очок.

"Переможницею стала українка Вікторія Терещук (5400), другою - китаянка Сяонань Чжан (5388), третьою – бразилійка Яне Маркес (5368)", - пише Укрінформ.

Зазначається, що 20-річна Сяонань Чжан, яка раніше виступала у боксі і на цьому турнірі дебютувала на міжнародній арені у сучасному п'ятиборстві, лідирувала протягом більшої частини змагань, а у фехтуванні встановила світовий рекорд - 1120 очок, але поступилася більш досвідченій 30-річній Терещук буквально на останніх метрах заключного виду програми - "комбайна" (біг і стрільба). При цьому українка стартувала на 24 секунди позаду лідера.