Українка Юлія Джима піднялась на 8 місце у заліку найсильніших біатлоністок світу

12:38, 4 березня 2017

Українська біатлоністка Юлія Джима фінішувала сьомою у гонці переслідування під час етапу Кубку світу з біатлону, що триває у Пхьончхані, Південна Корея.

Юлія Джима допустила лише один промах на третьому вогневому рубежі, одна через невисоку швидкість не змогла змагатись за призові місця.

Напередодні українка посіла шосте місце у спринті. Таким чином, завдяки високим результатам в останніх гонках Юлія Джима піднялась на 8 місце у загальному заліку.

Інші представниці збірної України, які брали участь у гонці переслідування, не потрапили у топ-20 гонки. Анастасія Меркушина посіла 24 місце, а Ірина Варвинець фінішувала на 38-ій позиції.

Золото гонки переслідування у Пхьончхані завоювала лідерка загального заліку Лаура Дальмаєр. Срібну нагороду здобула фінська біатлоністка Кайса Макарайнен, а бронзову - француженка Анаїс Бескон.