Українка Юлія Джима завоювала бронзу на першому етапі Кубка світу з біатлону

21:08, 29 листопада 2017

Українська біатлоністка Юлія Джима завоювала бронзову медаль за підсумками індивідуальної гонки першого етапу Кубка світу, який проходить в шведському Естерсунді. Про це інформує iSport.

Як зазначається, Юлія Джима закрила всі 20 мішеней і показала непогану швидкість. Вона поступилася 12 секундами білоруській біатлоністці Надії Скардіно, яка виграла гонку, і 9 секундами норвежці Сюнневе Сулемдал, у якої срібло.

Між тим, ще одна українка - Валентина Семеренко - теж стріляла без промахів і посіла 4-е місце, програвши Джимі 18 секунд.

Щодо інших українок, то Ірина Варвинець з чотирма нулями виявилася на 28-й позиції. У Анастасії Меркушиної два промахи і 37-е місце, а Віта Семеренко замкнула очкову зону - три промахи і 40-е місце. Олена Підгрушна з трьома помилками виявилася тільки на 58-му місці.