Українка завоювала золото на п`ятому етапі Кубка світу FINA з плавання

08:10, 21 жовтня 2013

Українка Дарина Зевіна завоювала золоту медаль у перший день п`ятого етапу Кубка світу FINA з плавання на короткій воді. Про це повідомили у Федерації плавання України.

Наша плавчиня фінішувала першою на дистанції 200 м на спині. Її результат – 2:01.17.

Другою припливла японська спортсменка Саяке Акасе (2:02.74). Третьою завершила фінал рекордсменка та триразова чемпіонка світу угорська плавчиня Катінка Хоссу (2:05.17).

Вчора, 20 жовтня, Зевіна також виборола срібло на дистанції 50 м на спині. Вона фінішувала за 26.85. Золото завоювала чемпіонка Європи полька Олександра Урбанчук (27.11), бронзу – японка Саяке Акасе (4:04.77).

У п`ятому етапі Кубка світу FINA з плавання на короткій воді беруть участь понад 200 плавців з 40 країн. Україну на міжнародному турнірі представляють Дарина Зевіна, Ганна Дзеркаль та Ігор Борисик.

Нагадаємо, на четвертому етапі Кубку світу FINA з плавання Зевіна завоювала бронзу

Додамо, у серпні Дарина Зевіна виграла золото на другому етапі Кубка світу FINA з плавання у Берліні та встановила новий рекорд Європи. А в останній день третього етапу Кубка світу FINA з плавання в Москві українська плавчиня завоювала третю золоту медаль.