Українки переривають суху серію збірної Англії на «Арені Львів»

22:40, 19 червня 2014

У Львові жіноча збірна України з футболу провела поєдинок зі збірною Англії у рамках відбору для участі на чемпіонат світу у 2015 році. Українки, хоча й демонстрували гру і боролися за м'яч, все ж поступилися гостям з рахунком 1:2.

У першому таймі збірна України грала доволі обережно і, здебільшого, у захисті. Англійки майже не допускали господарів поля до власних воріт. Українки часто помилялися в захисті, в результаті чого пропустили два голи вже на перших 15 хвилин. На 9 хвилині відзначилася Кейсі Стоуні, а на 14 хвилині м'яч у ворота українок забила Еніола Алуко.

Після другого голу українська збірна почала демонструвати більш активну гру. Однак захист англійок працював на 100% і ворота збірної Англії залишалися неприступними.

Тим часом на стадіоні «Арена Львів» зібралося кілька тисяч вболівальників, які гучними вигуками підтримували національну команду. Звісно, що не обійшлося без знаменитого хіта про Путіна. Пізніше тренери обох збірних на післяматчевій конференції відзначать особливу атмосферу на «Арені Львів». А головний тренер української збірної Андрій Куцев додасть, що так його команду не підтримують у жодному місті України.

У другому таймі українські футболістки почувалися куди впевненіше на полі, більше атакували, постійно створювали небезпечні моменти біля воріт англійської збірної. Це дало свої результати - на 63 хвилині забиває Ольга Овдійчук - 1:2. Таким чином українська збірна перервала суху серію англійок у цьому відборі, яка становила 38:0, і першою в групі забила у ворота Англії.

Команди боролися за м'яч до фінального свистка. Якщо у першому таймі правила диктувала англійська збірна, то у другому гру нав'язувала збірна України. Однак українським футболісткам більше так і не вдалося взяти ворота Англії.

За словами Андрія Куцева, у цьому матчі була б закономірною нічия, оскільки дівчата продемонстрували футбол вищого класу.

Попереду в української збірної ще три гри, які й стануть вирішальними для отримання путівок на ЧС-2015. Наступну гру з командою Білорусі збірна України зіграє у Києві, а з командами Туреччини і Уельсу - знову на «Арені Львів».