Українки програли бразилійкам на Чемпіонаті світу з пляжного волейболу та покинули турнір

До цього українська пара неочікувано обіграла американок, вийшовши у плей-офф змагань

16:32, 2 серпня 2017

Українська пара Валентина Давидова та Євгенія Щипкова поступилась бразильській парі Елімі Майє та Таяні Ліме та покинули Чемпіонат світу з пляжного волейболу у австрійському Відні. При тому що українки виграли перший сет. Підсумковий результат матчу 1:2 (21:18, 23:25, 11:15).

Слід зазначити, що виступ на Чемпіонаті світу 20-ті сіяні українки розпочали теж з поразки парі Машкова-Самалікова з Казахстану 0:2 (18:21, 16:21). Після цього були дві перемоги – над господарками турніру Леною Плезютшніг та Корнелією Рімсер 2:1 (21:13, 16:21, 15:7), та доволі неочікувана – над 5-ми сіяними Саммер Росс та Брук Світ зі США 2:1 (21:17, 16:21, 15:11).

За підсумками групового раунду український дует з двома перемогами фінішував на третьому місці в квартеті «Е». однак, за регламентом турніру, в раунд 1/16 фіналу виходили, окрім перших двох пар у групи, також чотири кращі дуети, що зайняли третє місце. У 12-ти квартетах тільки двом парам вдалося здобути дві перемоги, серед яких і українки.