Українська біатлоністка потрапила у топ-10 індивідуальної гонки чемпіонату світу

15:49, 9 березня 2016

Українка Ірина Варвинець показала найкращий результат серед представниць своєї збірної, фінішувавши дев'ятою в індивідуальній гонці на чемпіонаті світу з біатлону.

Допустивши один промах на останньому рубежі Ірина Варвинець втратила шанс на подіум, однак змогла залишитись у десятці найсильніших цієї гонки.

Інші українські біатлоністки не змогли потрапити навіть у топ-20 індивідуалки. Зокрема, Юлія Джима із двома промахами фінішувала 22-ою, а Валентина Семеренко теж із двома хибами на стрільбищі прийшла до фінішу 44-ою.

Олена Підгрушна, в пасиві якої було два промахи, за 2 км до фінішу зійшла із дистанції гонки. Наразі причини цього рішення залишаються невідомими.

Перемогу в індивідуальній гонці здобула французька біатлоністка Марі Дорен Абер. Срібло завоювала також француженка - Аніс Бескон, а бронзу - німкеня Лаура Дальмаєр.

Нагадаємо, у трьох особистих гонках, які відбулися на чемпіонаті світу-2016 у Холменколлені, Ірина Варвинець не опускалася нижче 14-ого місця.

Наразі найкращим досягненням представниць збірної України на ЧС-2016 є п'яте місце Олени Підгрушної у гонці переслідування.