Українська біатлоністка стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи

16:35, 25 січня 2017

Біатлоністка збірної України Анастасія Меркушина виборола бронзу в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи з біатлону, що стартував у Польщі. Українка лише один раз схибила на чотирьох вогневих рубежах, а її відставання від лідера гонки становило 1 хв 5 сек.

Переможницею індивідуальної гонки чемпіонату Європи з біатлону стала росіянка Іріна Старих. Срібло гонки також завоювала представниця Росії Свєталана Слєпцова.

Інші українські батлоністки, які брали участь в гонці, фінішували у топ-15 - Юлія Журавок (11 місце) та Яна Бондар (14 місце).

Чемпіонат Європи з біатлону відбувається у польському містечку Душніки-Здруй і триватиме до 29 січня.

Нагадаємо, Анастасія Меркушина у поточному сезоні стабільно входить до естафетної четвірки збірної України під час етапів Кубку світу.