Українська біатлоністка відіграла 26 позицій у гонці переслідування

Ірина Варвинець повторила найкращий у кар'єрі результат

16:56, 11 березня 2017

Українська біатлоністка Ірина Варвинець фінішувала сьомою у гонці переслідування під час восьмого етапу Кубку світу у фінському Контіолахті.

Біатлоністка розпочинала гонку під 33-им номером, однак завдяки бездоганній стрільбі зуміла піднятись на високе 7 місце. Цей результат став найкращим для Ірини Варвинець в сезоні. Також спортсменка повторила найкраще особисте досягнення в кар'єрі.

Решту українських біатлоністок були менш успішними у гонці переслідування: Юлія Джима (26 місце), Анастасія Меркушина (40 місце), Ольга Абрамова (51 місце), Надія Бєлкіна (54 місце).

Переможницею гонки стала лідерка загального заліку Лаура Дальмаєр. Срібло завоювала француженка Марі Дорен Абер, а бронзу - італійка Ліза Вітоцци.

У неділю, 12 березня, у Контіолахті відбудуться ще дві гонки у рамках етапу Кубку світу, пряму трансляцію яких можна переглянути в ефірі UA:Перший. Початок одиночної змішаної естафети о 14.25, початок трансляції змішаної естафети о 17.10.