Українська біатлоністка відіграла 32 позиції у гонці переслідування

16:32, 15 січня 2017

Ірина Варвинець продемонструвала найкращий результат серед українських біатлоністок у гонці переслідування під час п'ятого етапу Кубку світу у німецькому Рупольдингу.

Без жодного промаху біатлоністка фінішувала на 20 місці, таким чином відігравши 32 позиції.

Натомість Юлія Джима, яка напередодні посіла 11 місце у спринті, втратила 32 місця і завершила гонку лише 43-ою. У біатлоністки не склалася робота на вогневих рубежах - Юлія Джима допустила аж 8 промахів.

У свою чергу, Анастасія Меркушина та Валентина Семеренко фінішували у топ-30 - на 23 і 28 місцях відповідно.

Золото гонки здобула фінська біатлоністка Кайса Макарайнен, яка допустила лише один промах і фінішувала з відривом в одну хвилину від найближчої суперниці. Друге місце посіла чеська спортсменка Габріела Коукалова, а бронзу гонки завоювала француженка Марі Дорен Абер.

Нагадаємо, що 15 січня у Рупольдингу також відбулась чоловіча гонка переслідування, під час якої найкращий результат серед українців показав Дмитро Підручний - 18 місце.