Українська біатлоністка завоювала бронзу зимової Універсіади

14:08, 31 січня 2017

Українська біатлоністка Надія Бєлкіна стала бронзовою призеркою індивідуальної гонки на 15 км під час Всесвітньої зимової Універсіади, що триває в Алмати.

Попри 5 неточних пострілів, що додали до загального результату українки 5 хв штрафу, Надія Бєлкіна фінішувала на третьому місці.

Загалом учасниці гонки припустилися численних промахів через густий туман, який накрив біатлонний стадіон. Зокрема, ще одна українська біатлоністка Юлія Журавок, яка пройшла половину дистанції без промахів, на двох останніх вогневих рубежах припустилася 5 промахів і посіла 6 місце.

Золото індивідуальної гонки з двома промахами завоювала казахська біатлоністка Аліна Райкова. Срібну нагороду із чотирма хвилинами штрафу завоювала ще одна представниця Казахстану Галіна Вішнєвськая.

Нагадаємо, у перший змагальний день Універсіади збірна України завоювала дві нагороди - срібло і бронзу з паралельного гігантського слалому.