Українська бігунка повторила особистий рекорд і здобула золото на турнірі в Чехії

11:53, 15 лютого 2017

Українка Анна Плотіцина здобула перемогу на міжнародному турнірі Czech Indoor Gala, який 14 лютого відбувся в чеському місті Острава. Про це повідомляє XSPORT.

Українська атлетка у фіналі показала найкращий результат у бігу на 60 м з бар'єрами, вигравши дистанцію з результатом 7,99 сек. Таким чином Анна Плотіцина повторила особистий рекорд, який вперше підкорився їй під час турніру в Лодзі у лютому 2015 року.

Також дві українки вийшли у фінал з бігу на 60 м: Вікторія Кащєєва посіла 6 місце, а Христина Стуй стала восьмою.

Ще один представник збірної України на турнірі в Остраві Василь Коваль показав 8-й результат в бігу на 1500 м, встановивши новий особистий рекорд - 3.47,35 хв.