Українська футзальна збірна розгромила словаків у матчі відбору на мундіаль

13:38, 23 березня 2016

Українська збірна з футзалу вщент розбила Словаччину у першому стиковому матчі кваліфікації на чемпіонат світу-2016.

Цю дуель «синьо-жовті» провели на виїзді. Павутину з воріт суперника на 15-ій хвилині зняв гравець львівської «Енергії» Михайло Грицина. Далі Віталій Ковальов після передачі Сергія Коваля (ще одного «енергетика») пробив у дальній кут — 2:0.

Після перерви перевагу команди Косенка потроїв Михайло Грицина. Потім голкіпера словаків засмутив Ігор Борсук. У пусті ворота забив Сергій Журба. А фінальну крапку у протистоянні поставив Михайло Грицина, оформивши хет-трик і довівши рахунок до непристойного — 6:0.

Матч-відповідь відбудеться в Одесі 12 квітня. Переможець пари Україна-Словаччина потрапить на чемпіонат світу у Колумбії, який триватиме з 10 вересня до 2 жовтня. Усього на турнірі зіграють 24 національні команди. Сім із них представлятимуть Старий Світ.