Українська шаблістка завоювала бронзу Кубка світу

12:53, 25 листопада 2014

Українка Олена Кравацька стала бронзовим призером Кубка світу з фехтування на шаблях, завоювавши свою першу медаль на дорослій міжнародній арені, повідомляє прес-служба НФФУ.

Олена Кравацька виграла поєдинок за вихід у чвертьфінал у француженки Шарлотти Лембах, яка входить до топ-8 найкращих спортсменок планети і пару тижнів тому піднялася на другу сходинку п'єдесталу пошани у Венесуелі (15:14). Далі Кравацька здобула ще одну перемогу - цього разу над француженкою Маріон Штольц (15:11), а в півфіналі поступилася італійці Росселли Грегоріо (8:15).

У командних змаганнях українки посіли шосте місце. За вихід у півфінал Ольга Харлан, Галина Пундик, Ольга Жовнір та Олена Вороніна билися з командою Франції і програли - 45:43. Далі в боротьбі за п'яте місце, збірна України спочатку перемогла Корею (45:35), а потім поступилася Польщі (42:45).

Нагадаємо, раніше львів’янка Яна Шемякіна здобула бронзу на Кубку світу в Китаї.