Українська тенісистка Еліна Світоліна обіграла першу ракетку світу

14:17, 5 січня 2017

Лідерка українського тенісу Еліна Світоліна обіграла першу ракетку світу Ангелік Кербер. Українка виявилась сильнішою у чвертьфіналі турніру категорії Premier в Брісбені, перемігши німецьку тенісистку з рахунком 6:4, 3:6, 6:3, передає XSPORT.

У першій партії Еліна Світоліна зробила брейк уже в першому геймі, проте німкеня швидко відновила паритет. Вирішальним у сеті став п'ятий гейм, в якому українка зробила брейк і більше перевагою не поступалась.

Друга партія також розпочалася з програної подачі німкені, але на цей раз перша ракетка світу змогла переламати перебіг сету і виграла його з рахунком 6:3.

У вирішальному сеті Ангелік Кербер вела з брейком, однак Еліна Світоліна зуміла двічі взяти подачу німкені і виграти поєдинок.

У півфіналі турніру українка зіграє проти чеської тенісистки Кароліни Плішкової, яка напередодні обіграла італійку Роберту Вінчі.

Нагадаємо, що в першому колі турніру в Брісбені Еліна Світоліна здолала олімпійську чемпіонку Моніку Пуїг, а потім виявилася сильнішою за американку Шелбі Роджерс.

До слова, незалежно від результату виступів на турнірі, Еліна Світоліна почне новий тиждень на рекордному для себе місці в рейтингу WTA. Наразі тенісистка займає рекордне для українського жіночого тенісу 14 місце в рейтингу найсильніших ракеток світу.