Українська тріумфаторка юніорського Australian Open здобула першу перемогу на дорослому турнірі

17:11, 22 березня 2017

14-річна українка Марта Костюк здобула свою першу перемогу в основній сітці професійного турніру ITF, повідомляє сайт btu.org.ua.

На старті 15-тисячника в Антальї (Туреччина) українська тенісистка обіграла лідера посіву - грузинську тенісистку Софію Шапатаву (224 ракетка світу) з рахунком 7:6, 6:2.

У перших восьми геймах стартового матчу суперниці впевнено діяли на своїй подачі. Після чого представниця Грузії, відігравши два геймболи, зробила брейк, але так і не змогла двічі подати на перемогу в сеті. Знову обмінявшись брейками, тенісистки вирішили долю партії на тай-брейку, де Марта Костюк зуміла зломити опір більш досвідченої суперниці.

Вигравши два стартові гейми в другому сеті, українка дозволила грузинці зрівняти рахунок, але далі до кінця зустрічі програла суперниці всього п'ять очок.

За вихід до чвертьфіналу юна українка посперечається із Зейнеп Саріоглан з Туреччини.

Нагадаємо, що у 2017 році Марта Костюк виграла юніорський Australian Open.