Українська важкоатлетка вперше в кар'єрі стала чемпіонкою Європи

10:54, 16 квітня 2015

Українська важкоатлетка Юлія Калина вперше в кар'єрі виграла золото чемпіонату Європи у ваговій категорії 63 кг. У ривку українка підняла 106 кг у другому підході. І хоча не змогла утримати штангу в третьому - з вагою 110 кг, завоювала мале золото в першій вправі, передає XSPORT.

26-річній Юлії Калині принесла перемогу вже стартова вага 124 кг - найближча суперниця взяла 118 кг у третьому підході. Однак українка не зупинилася, використавши всі три підходи, і в підсумку записала у свій актив 132 кг у поштовху та 238 кг в сумі. Срібного призера, росіянку Надію Ліхачову, Юлія випередила на 15 кг у сумі.

Для Юлії Калини - це перше золото на рівні чемпіонатів Європи та світу. До цього спортсменка завоювала олімпійську і світову бронзи, а також срібло і бронзу чемпіонатів Європи.