Луганська «Зоря» на останніх хвилинах втратила перемогу в матчі з «Фенербахче»

22:16, 15 вересня 2016

В Одесі у четвер, 15 вересня, в рамках першого групового раунду Ліги Європи луганська «Зоря» приймала турецький «Фенербахче». Матч завершився з рахунком 1:1.

У стартові хвилини українці провели кілька небезпечних атак, але забити голів не змогли.

Згодом турецькі футболісти стали трохи більше контролювати м’яч, а луганчани сподівались на контратаки. Проте у першому таймі не вдалось забити жодній з команд.

На початку другого тайму гості вивели нападника один на один з Шевченком і луганський голкіпер нейтралізував загрозу.

На 52-й хвилині Дмитро Гречишкін вивів «Зорю» уперед сильним ударом метрів з двадцяти, м’яч влетів під перекладину.

Після цього гості намагались забити м’яч у відповідь, але захисники «Зорі» і голкіпер Шевченко діяли надійно. Однак на шостій компенсованій хвилині «Фенербахче» зрівняв рахунок після штрафного удару. Гол забив Кьяер.

В іншому матчі групи А голландський «Фейеноорд» з Роттердама обіграв англійський «Манчестер Юнайтед» з рахунком 1:0.