Українські баскетболісти перемогли росіян на Універсіаді

14:38, 23 серпня 2017

Студентська збірна України з баскетболу на всесвітній Універсіаді у Китаї перемогла російську збірну і очолила групу за вихід до раунду плей-офф. Матч відбувся у середу, 23 серпня.

При чому розпочали гру українські баскетболісти не надто вдало, поступившись за підсумками першої чверті 9:14. Однак що не вдалося зробити в перші хвилини гри, українці надолужили у другій чверті, яку закінчили з подвійною перевагою – 24:12 і семиочковий відрив перед перервою 33:26.

Росіяни теж не планували здаватися, і скоротили відставання до одного очка за підсумками третьої чверті 45:44, а в четвертій і взагалі зрівняли рахунок 51:51. Однак тоді ж «розігралися» українці Кобець і Боярків, які вдало атакували суперників з-за дуги. Тож відрив українців зріс до +9, а в підсумку – перемога 72:65.

Наступним суперником українців буде Литва, якій теж треба поправляти турнірне становище після поразки від австралійців. Цей поєдинок розпочнеться 24 серпня о 12:30 за київським часом.