Українські біатлоністи провалили індивідуальну гонку в Остерсунді

21:07, 1 грудня 2016

Представники збірної України з біатлону опинились поза топ-40 в індивідуальній гонці першого етапу Кубка світу з біатлону, який триває у шведському Остерсунді.

Найкращий результат серед українців продемонстрував Сергій Семаков, який із трьома промахами фінішував на 41 місці. Біатлоніст із Новоярівська Віталій Кільчицький допустив 5 промахів і прийшов до фінішу 53-им.

Артем Прима, в пасиві якого 7 промахів, зайняв 59 місце, а Олександр Жирний із 8 промахами фінішував на 91 місці.

Найгірший результат серед українців показав один із лідерів збірної Сергій Семенов, який настріляв 11 штрафних хвилин і посів в результаті 92 місце.

До слова, Дмитро Підручний пропускав індивідуальну гонку в Остерсунді.

Нагадаємо, що напередодні відбулась індивідуальна гонка серед жінок, де найкращий результат в збірній України продемонструвала 22-річна Юлія Журавок, посівши 11 місце.

Етап Кубка світу з біатлону в Остерсунді триватиме до 4 грудня. Біатлоністи повинні провести ще чотири гонки - чоловічі та жіночі спринти, а також гонки переслідування.