Українські біатлоністи провалили спринтерську гонку на чемпіонаті світу

17:11, 11 лютого 2017

Під час спринтерської гонки чемпіонату світу з біатлону, що триває в австрійському Хохфільцені, жоден представник збірної України не потрапив до двадцятки найсильніших.

Найкращим серед українців виявився Дмитро Підручний, який з двома промахами в пасиві посів 28 місце. Сергій Семенов зробив аж чотири неточні вистріли, що відкинуло українського біатлоніста на 41-шу позицію.

Також по два промахи у свій пасив записали Олександр Жирний та Володимир Семаков, які фінішували на 58-му і 73-му місцях відповідно.

Сенсаційним переможцем спринтерської гонки серед чоловіків став німецький біатлоніст Бенедикт Долль, який пройшов дистанцію без промахів. Норвежець Йоханнес Бьо поступився німцю лише 0,7 сек і здобув срібло. Бронза дісталась французу Мартену Фуркаду, який попри два промахи зумів пробитися на подіум чемпіонату світу.

Нагадаємо, напередодні у спринтерській гонці серед жінок 22-річна українка Анастасія Меркушина посіла 10 місце.