Українські біатлоністи тріумфально перемогли на Різдвяній гонці в Німеччині

11:19, 29 грудня 2014

Український дует у складі Валі Семеренко та Сергія Семенова здобув перемогу на традиційній Різдвяній гонці, яка відбулася в німецькому Гельзенкірхені, на Veltins Arena, клубному стадіоні ФК «Шальке 04».

Наші біатлоністи в першій частині змагань World team Challenge - мас-старті, зайняли 5-у сходинку, після чого тріумфально виступили в індивідуальній гонці, за підсумками якої і визначається переможець турніру, пише XSPORT. Зазначимо, що для України це друга перемога в історії проведення Різдвяної гонки, раніше в 2008 році тут перемагали Оксана Хвостенко та Андрій Дереземля.

Другими на World team Challenge 2014 стали господарі гонки - німецька пара Франциска Хільдебранд та Ерік Лессер, а третє місце у росіян Яни Романової та Євгена Гаранічева. До слова, усі три пари, які опинилися в індивідуальній гонці на призових місцях, допустили по 4 промахи.