Українські біатлоністки провалили спринтерську гонку в Контіолахті

20:17, 10 березня 2017

Під час спринтерської гонки восьмого етапу Кубку світу з біатлону у фінському Контіолахті біатлоністки збірної України не зуміли продемонструвати високих результатів.

Найкращий показник серед українок виявився в Анастасії Меркушиної, яка без жодного промаху фінішувала лише 30-ою. У свою чергу, Ірина Варвинець теж пройшла дистанцію без промахів і посіла 33-тю сходинку.

Юлія Джима з одним промахом у пасиві прийшла до фінішу 34-ою, а Ольга Абрамова та Надія Бєлкіна фінішували на 42-му та 44-му місцях відповідно.

Золото спринтерської гонки в Контіолахті завоювала норвежська біатлоністка Тіріл Екхоф. Срібло здобула німкеня Лаура Дальмаєр, а бронза дісталась білоруській спортсменці Дар'ї Домрачевій.

Нагадаємо, що Олена Підгрушна та Валентина Семеренко завершили свої виступи у цьому сезоні.

11 березня у фінському Контіолахті відбудуться гонки переслідування серед жінок та чоловіків. Трансляція чоловічого пасьюту в ефірі телеканалу UA:Перший стартує о 12.55, жіночого - о 16.10.