Українські біатлоністки Семеренко залишились у Росії без нагород

11:34, 11 квітня 2014

У Тюмені завершився комерційний біатлонний турнір «Приз губернатора Тюменської області», де біатлоністки з України Віта та Велентина Семеренко не здобули призових місць.

Змагання проходили впродовж двох днів. Напередодні відбувся мега-мас-старт, гонка на 13,5 км з 6 вогневими рубежами, де Валентина Семеренко посіла 5-е місце, а Віта Семеренко - 6-е.

Також була гонка переслідування, де спортсмени стартували за результатами змагань, що пройшли напередодні. Тут українки тільки погіршили свої результати. Валентина фінішувала на 8-му місці, а Віта - 9-ю, інформує прес-служба Союзу біатлоністів Росії.

В обох гонках і в турнірі в цілому перемогу здобула фінська лижниця Кайса Макарайнен. У чоловіків також обидві гонки і турнір у цілому виграв француз Мартен Фуркад.

Цей турнір став останнім у сезоні 2013/14. Після його закінчення, на запитання, чи не збираються сестри у теплі краї, наприклад, до Криму, Віта Семеренко відповіла:

«Ні, до вас точно не поїдемо, а то ще заберете нас у Росію. Будемо відпочивати на батьківщині», - сказала вона російському виданню «Весь спорт».

Нагадаємо, у зв’язку з військовим вторгненням російських військ на територію України, деякі українські спортсмени вирішили бойкотувати змагання у Росії. Зокрема це зробила Федерація фехтування, Федерація авіамодельного спорту, а також київське «Динамо» відмовилось грати влітку в Москві з московським Спартаком.

Проте єдності у такій позиції між всіма українськими спортсменами немає. Зокрема Федерація футболу України, відправила жіночу збірну України на футбольний турнір «Кубанська весна».