Українські паралімпійці здобули ще три золоті медалі на Паралімпіаді в Токіо

Загалом за 28 серпня українські паралімпійці здобули вже п’ять золотих медалей

15:44, 28 серпня 2021

Збірна України в суботу, 28 серпня, завоювала ще три золоті медалі на Паралімпійських іграх у столиці Японії – Токіо.

Як пише УНІАН, Михайло Сербін здобув золоту медаль в плаванні на дистанції 100 метрів на спині. У цьому ж запливі срібло виграв українець Віктор Смирнов.

Ще один український плавець Денис Дубров став найкращим на дистанції 200 метрів комплексом. Він випередив двох представників Китаю.

Також золоту нагороду виграла Єлизавета Мерешко – на дистанції 200 метрів комплексом. Для неї це вже друге золото на Паралімпіаді в Токіо, перше вона здобула 27 серпня.

Таким чином, збірна України 28 серпня завоювала вже п'ять золотих медалей – всі в плаванні. Раніше в суботу золото Паралімпіади здобули плавці Євгеній Богодайко і Максим Крипак.

Це дозволило українській збірній увірватися в топ-5 медального заліку Паралімпіади.

Нагадаємо, що Паралімпіада-2020 стартувала 24 серпня і триватиме до 5 вересня. Україну на змаганнях представляють 143 спортсмени в 15 видах спорту. Найбільше представництво в Україні в плаванні (40 спортсменів) та легкій атлетиці (32).

На цей час в активі нашої збірної 8 золотих, 16 срібних і 9 бронзових нагород. У медальному заліку Україна піднялася на п'яте місце.