Українські правоохоронці затримали колишнього заступника окупаційної адміністрації Севастополя

Українські силовики затримали громадянина України Олега Кизименка, який після окупації Криму обіймав посаду «заступника голови міської адміністрації Севастополя».

11 вересня

Працівники Служби безпеки України та прокуратури затримали колишнього заступника міської держадміністрації Севастополя Олега Кизименка, який після захоплення Криму Росією залишився в окупації та став працювати заступником голови окупаційної адміністрації міста. Про затримання підозрюваного повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

«На підставі судового рішення затримали громадянина Кизименка, який після окупації оголосив себе «заступником голови Севастопольської міської державної адміністрації», – написав він у Facebook.

За даними Луценка, Кизименко нібито передав Росії службову та конфіденційну документацію, організовував і здійснював політичні акції, спрямовані на утвердження російського режиму, зокрема організував парад військ Росії в Севастополі.

Коментарів Кизименка з приводу затримання поки немає.

Кизименко – земляк колишнього президента України Віктора Януковича. В 2004-2012 роках він працював на посаді начальника головного управління капітального будівництва Донецької облдержадміністрації, потім його скерували на посаду начальника Управління капітального будівництва Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Наприкінці 2012 року Кизименка призначили заступником голови Севастопольської міської державної адміністрації Володимира Яцуби.

Після окупації Криму Росією він втримався на посаді і залишався на ній до 2015 року.

Як пише «Українська правда», 2013 року аудитори зазначали, що ще в Донецьку Кізіменко віддав тендер Донецькому державному проектному Інституту «Донецькпроект», який очолював його син.

Члени родини затриманого чиновника досі володіють та керують кількома підприємствами.

Зокрема, ТОВ «Хозхімсервіс», яке лише за останні два роки виграло державних тендерів на понад 1,3 млрд грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Водійка Mersedes A170 вчинила дивну ДТП в центрі Львова. Фото дня
«Щоб перемогти смерть, доведеться перестати бути людиною»
В Одесі здійснено збройний замах на місцевого активіста
В окупованому Криму заявили про нестачу питної води
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП
ФК «Львів» та «Карпати» зіграли у бойову нічию
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області