Українські правоохоронці затримали колишнього заступника окупаційної адміністрації Севастополя

Українські силовики затримали громадянина України Олега Кизименка, який після окупації Криму обіймав посаду «заступника голови міської адміністрації Севастополя».

11 вересня 2018

Працівники Служби безпеки України та прокуратури затримали колишнього заступника міської держадміністрації Севастополя Олега Кизименка, який після захоплення Криму Росією залишився в окупації та став працювати заступником голови окупаційної адміністрації міста. Про затримання підозрюваного повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

«На підставі судового рішення затримали громадянина Кизименка, який після окупації оголосив себе «заступником голови Севастопольської міської державної адміністрації», – написав він у Facebook.

За даними Луценка, Кизименко нібито передав Росії службову та конфіденційну документацію, організовував і здійснював політичні акції, спрямовані на утвердження російського режиму, зокрема організував парад військ Росії в Севастополі.

Коментарів Кизименка з приводу затримання поки немає.

Кизименко – земляк колишнього президента України Віктора Януковича. В 2004-2012 роках він працював на посаді начальника головного управління капітального будівництва Донецької облдержадміністрації, потім його скерували на посаду начальника Управління капітального будівництва Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Наприкінці 2012 року Кизименка призначили заступником голови Севастопольської міської державної адміністрації Володимира Яцуби.

Після окупації Криму Росією він втримався на посаді і залишався на ній до 2015 року.

Як пише «Українська правда», 2013 року аудитори зазначали, що ще в Донецьку Кізіменко віддав тендер Донецькому державному проектному Інституту «Донецькпроект», який очолював його син.

Члени родини затриманого чиновника досі володіють та керують кількома підприємствами.

Зокрема, ТОВ «Хозхімсервіс», яке лише за останні два роки виграло державних тендерів на понад 1,3 млрд грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
На Львівщині ще одна парафія УПЦ МП перейшла до Православної церкви
У Шевченківському гаю у Львові відбулось ювілейне Свято пампуха
Нічого святого у купаннях на Водохреще нема
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ