Українські шпажисти стали головною сенсацією Кубка світу у Ванкувері

12:24, 16 лютого 2015

У фінальному протистоянні під час етапу Кубка світу з фехтування чоловіча збірна України завоювала срібло, поступившись у фіналі представникам Швейцарії, передає XSPORT.

Українці дійшли до фіналу в командному турнірі у Ванкуверы, Канада, здолавши у напружених протистояннях спочатку чемпіонів світу-2012 збірну США з рахунком 39:38, а потім і чинних чемпіонів світу та одну із найсильніших команд у цій дисципліні фехтування, збірну Франції, з рахунком 31:30.

У фінальному протистоянні Анатолій Герей, Дмитро Карюченко, Максим Хворост і Богдан Нікішин поступилися бронзовим призерам останнього чемпіонату світу, збірній Швейцарії, - 41:45. Для української команди шпажистів срібло Кубка світу стало першим великим успіхом після срібної медалі чемпіонату світу 2013 року.

До слова, в особистому турнірі кращий результат серед українців показав Максим Хворост - він зайняв 8 місце зі 176-ти учасників.