Українські спортсмени завоювали дві бронзи на чемпіонаті Європи зі стрибків на батуті

10:39, 16 квітня 2018

Збірна України здобула дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи зі стрибків на батуті, який проходив з 12 по 15 квітня в Баку (Азербайджан). Про це повідомляється на сайті Національного олімпійського комітету.

У чоловічих командних змаганнях українці Антон Давиденко, Микола Просторів, Артем Савченко та Дмитро Собакар показали третій результат з результатом 171,380 бала.

Золото у білорусів (179,575), російська команда на другому місці (178,930).

Фото europeangymnastics

Також бронзова медаль у синхронних стрибках на батуті серед жінок у дуету Світлана Малькова та Наталія Москвіна з результатом 44,250 бала.

Золото виграли білоруські спортсменки (49.750), друге місце посіла пара з Азербайджану (47.00).

Наступний європейський чемпіонат зі стрибків на батуті відбудеться через два роки - в 2020 в Гетеборзі (Швеція).