Українські тенісисти дізналися імена суперників на US Open 2017

16:58, 26 серпня 2017

У понеділок, 28 серпня, на кортах Нью-Йорка стартує відкритий чемпіонат Сполучених Штатів Америки з тенісу 2017. Змагання є четвертим і заключним тенісним турніром серії Великого шолома, у якому візьме участь і четверо спортсменів з України, пише газета «День».

Як зазначається, головні сподівання покладають на першу і другу ракетки України Еліну Світоліну та Лесю Цуренко. Обидві українки потрапили до основного посіву змагань. Еліна Світоліна сіяна під четвертим номером і в першому поєдинку зійдеться з 41-ю ракеткою світу Катержиною Синяковою з Чехії. До цього спортсменки жодного разу не зустрічалися на корті.

Відкритий чемпіонат США для Світоліної стане шостим у кар'єрі. Найкращим її результатом був третій раунд турніру, тому вже цього сезону Еліна може встановити свій черговий рекорд. Окрім цього, Світоліна може стати першою українкою, яка очолить світовий рейтинг.

Друга ракетка України - Леся Цуренко - розпочне виступ на турнірі матчем проти 130-ї спортсменки в рейтингу WTA бельгійської тенісистки Яніни Вікмайєр. До цього спортсменки зустрічалися двічі. Одного разу перемогла бельгійка, а в останній грі 2015 року, перемогла Цуренко. Для Лесі Цуренко US Open стане вже восьмим у кар'єрі. Саме на цих змаганнях вона продемонструвала найкращий результат у своєму професійному доробку на хардових турнірах – 1/8 фіналу в минулому році.

До основної сітки змагань пробилася і Катерина Козлова. У кваліфікації спортсменка перемогла словацьку тенісистку Анну Кароліну Шмідлову (6:7, 6:4, 6:1). У першому раунді на Козлову очікує матч проти румунської тенісистки Ірини-Камелії Бегу. Зустріч між спортсменками стане вже третьою. До цього двічі перемагала румунка.

У чоловічому турнірі до основної сітки пройшов лише один представник України. Перша ракетка України Олександр Долгополов розпочне турнір матчем проти німецького тенісиста Яна-Леннарда Штруффа, який значиться на 56-ій позиції ATP. В основній сітці змагань відкритого чемпіонату США Долгополов виступатиме восьмий раз. Проте останні два роки йому не вдавалося пройти перше коло турніру. Найкращий результат на кортах Нью-Йорка Олександр Долгополов показав у 2011 році, коли пройшов до четвертого кола змагань.