Українські війська відкинули ворога на дебальцевському напрямку, - штаб АТО

19:24, 26 січня 2015

Протягом дня у зоні АТО найбільш напружена ситуація склалась на дебальцівському напрямку. Про це інформує прес-центр АТО у Facebook.

Російсько-терористичні війська продовжують масовані обстріли позицій українських військових, артилерія веде контрбатарейну боротьбу.

В районі населеного пункту Санжарівка бойовики тричі вдавались до штурмових дій за підтримки артилерії та танків.

В результаті боїв противник відкинутий назад, українські військовослужбовці залишаються на своїх позиціях. Під обстріли ворожої артилерії також потрапили населені пункти Луганське, Міус, Нікішине, Троїцьке.

Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Нагадаємо, що бойовики безжально накрили "Градами" Станицю Луганську, є жертви.