Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області

Бойовики з порожніх будинків на цьому хуторі обстрілювали українські позиції

22 вересня

Українські військовослужбовці повернули під контроль України хутір Вільний у Попаснянському районі Луганської області. Як повідомляє прес-центр операції Об'єднаних сил, українські військовики укріпили зони безпеки довкола населеного пункту Золоте-4.

«Військові частини Об’єднаних сил з метою убезпечення мирного населення від підступних ворожих обстрілів з боку російсько-окупаційних військ здійснюють заходи щодо створення та укріплення зон безпеки довкола населених пунктів, розташованих на підконтрольній уряду України території… Днями ворога було позбавлено можливості безкарно обстрілювати наші позиції в районі населеного пункту Золоте-4», – йдеться у повідомленні.

Разом з тим, за інформацією «5 каналу», українські військовики підняли державний прапор над хутором Вільним, який є частиною Золотого-4 і чотири роки перебував у «сірій зоні».

За словами бійців, раніше терористи заходили до хутора Вільний і били по позиціях ООС. «Відповісти ми не могли, бо тут багато жителів, а вони постріли робили з пустих будинків, які полишили мешканці. Тому Об'єднані сили прийняли рішення взяти під контроль північно-західний район. У народі він називається хутір Вільний», – повідомив командир роти глибинної розвідки 74-го розвідувального батальйону ЗСУ Олег Ляденко.

Нагадаємо, саме Золоте-4 Україна повернула під свій контроль влітку цього року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Словенії зіткнулися два мікроавтобуси з українцями: загинула 63-річна жінка
У Львові затримали чотирьох осіб, що вчинили провокацію на Цвинтарі орлят
Пекло Під Голоском
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ