Український біатлоніст Підручний потрапив в десятку кращих в спринті на етапі Кубка світу

18:02, 3 грудня 2016

У шведському Остерсунді завершилася чоловіча спринтерська гонка в рамках 1-го етапу Кубка світу з біатлону, в якій українець Дмитро Підручний зайняв 9-е місце. Про це йдеться на основній сторінці Федерації біатлону України.

Як зазначають, український бітлоніст жодного разу не промахнувся на вогневих рубежах, а по швидкості відстав від переможця на 56.5 секунди.

У 20-ку кращих також увійшов Артем Прима - він також влучно відстрілявся і відставав від лідера лише на 1 хвилину і 14.1 секунди.

34-е місце зайняв Віталій Кільчицький (1+0) +1:44.4, 37-е - Сергій Семенов (0+1) +1:48.8, 74-е Володимир Семаков (1+2) +2:54.9.

Мартін Фуркад прогнозовано став переможцем гонки, тому що його суперники не влучно відстрілялися і відставали по дистанції. У підсумку, 40 секунд переваги над іншими можуть перетворити завтрашню гонку переслідування у бенефіс француза.

Також порадував місцеву публіку Фредерік Ліндстрем, який став другим з чистою стрільбою, а «бронзу» завоював Арнд Пайффер.

У неділю етап Кубку світу завершиться двома гонками переслідування.

Раніше сьогодні на українські біатлоністки Юлія Джима, Яна Бондар, Юлія Журавок та Анастасія Меркушина не змогли потрапити в Топ-20 жіночого спринту.