Український біатлоніст Сергій Семенов фінішував п'ятим у спринтерській гонці

18:50, 17 березня 2017

Представник збірної України Сергій Семенов потрапив у квіткову церемонію спринтерської гонки під час заключного етапу Кубку світу з біатлону у Холменколлені.

Сергій Семенов провів відмінну роботу на вогневих рубежах, а його відставання від лідера становило 24,4 сек. В результаті українець опинився на п'ятому місці.

Інші українські біатлоністи були менш успішними у цій гонці: Артем Прима (36 місце), Дмитро Підручний (61 місце), Володимио Семаков (83 місце), Олександр Жирний (91 місце).

Переможцем гонки став норвежець Йоханнес Бьо. Срібло завоював француз Мартен Фуркад, а бронзу російський біатлоніст Антон Шипулін.

Нагадаємо, у поточному сезоні Сергій Семенов завоював бронзову нагороду в індивідуальній гонці під час етапу Кубку світу в Антхольці. А на чемпіонаті світу-2017 біатлоніст посів п'яте місце у цій же дисципліні.