Український біатлоніст відіграв 48 позицій у гонці переслідування

Артем Прима фінішував на дев'ятому місці

13:26, 7 січня 2017

Українець Артем Прима зумів піднятися із 57-го на 9 місце під час гонки переслідування на четвертому етапі Кубку світу у німецькому Обергофі.

Допустивши два промахи на дистанції, Артем Прима піднявся на 9 місце і це при тому, що українець стартував 57-им. Таким чином український біатлоніст продемонстрував найкращий прогрес в гонці, відігравши 48 позицій.

У топ-20 також фінішував Володимир Семаков, який з одним промахом посів 13 місце. Цей результат став найкращим у кар'єрі біатлоніста.

У свою чергу, лідер збірної України Сергій Семенов провалив гонку - стартувавши на 14-ій позиції, біатлоніст допустив 7 промахів і прийшов до фінішу на 29-му місці.

Ще один представник України Віталій Кільчицький «настріляв» 9 промахів і в результаті посів 48 місце.

Золото гонки завоював француз Мартен Фуркад. На другому місці фінішував німецький біатлоніст Арнд Пайффер, а бронзу здобув італієць Домінік Віндіш.

Додамо, що капітан збірної України Дмитро Підручний не виступив в гонці через хворобу. Під час підготовки до четвертого етапу Кубку світу біатлоніст підхопив вірус.