Українці на Паралімпіаді здобули золото, срібло і три бронзи

12:38, 8 березня 2014

Українські спортсмени завоювали перші п'ять нагород на Паралімпійській олімпіаді у Сочі – золото, срібло і три бронзи.

Про це повідомила ВВС.

Максим Яровий здобув срібло у змаганнях з біатлону на дистанції 7,5 км сидячи. Олена Юрковська виборола бронзу також у змаганнях з біатлону сидячи, але на дистанції 6 км.

Третю медаль для України виборола Юлія Батенкова. У неї бронза в біатлоні – у спринтерських перегонах на 6 км стоячи.

Ще одну бронзову нагороду виборола  біатлоністка Оксана Шишкова.

Пізніше перше золото і 5-ту медаль українцям на Паралімпіаді приніс біатлоніст Віталій Лук'яненко на дистанції 7,5 км, повідомляє УП.

З двома нагородами в активі Україна поки що посідає третє місце в командному медальному заліку. На першому місці Росія, на другому – Німеччина.

Нагадаємо, вчора, 7 березня, під час церемонії відкриття Паралімпійських ігор у Сочі на знак протесту вийшов єдиний український спортсмен із прапором – біатлоніст Михайло Ткаченко.