Українці планують залучити $20 тис. для створення універсального ігрового контролера

10:02, 22 жовтня 2017

Команда київських розробників Raccoon.World оголосила про початок кампанії на Kickstarter. Про це повідомляє «Національний промисловий портал».

Як зазначається, заявлений ними проект - Raccoon.Clip - це універсальний ігровий пристрій, який працює як з додатками доповненої та віртуальної реальності для мобільних пристроїв, так і з класичними відеоіграми.

Контролер Raccoon.Clip - це маленький ґаджет, що його гравець може зафіксувати на будь-яку руку. Пристрій дає змогу контролювати ігровий процес рухами та натисканням на кнопки. Його просто потрібно підключити через Bluetooth, одноразово провести налаштування протягом 30 сек і починати грати. Заявлена вартість пристрою на Kickstarter становить $49.

Прототип контролера Raccoon.Clip

Директор з маркетингу Raccoon.World Анна Безродна розповіла, що всі члени команди стартаперів є геймерами з раннього дитинства, і кожен з них випробував десятки ігрових пристроїв. «Усі вони стикнулися з тими чи іншими проблемами існуючих контролерів. Випробувані аналоги орієнтувалися на певні платформи, тож користувачам доводилося купувати багато ґаджетів для гри на персональних комп’ютерах, консолях, станціях віртуальної чи доповненої реальності... Тому в нас і виникла ідея створити свій універсальний ігровий пристрій - Raccoon.Clip», – пояснила Анна Безродна.

За її словами, щоби зробити свій ґаджет «ідеальним для всіх геймерів у світі», Racoon.World опитав 5000 користувачів. Вони розповіли про те, які якості мають бути в ідеального контролера. Виявилося, що він повинен бути універсальним і сумісним з будь-якою грою, забезпечувати повну свободу руху, працювати з будь-яким пристроєм і операційною системою, бути зручним в експлуатації, не вимагати змін в програмному забезпеченні і додаткових інструментів. В ідеалі Raccoon.Clip має бути універсальним пристроєм.

Наразі більшість інших контролерів працюють тільки з однією конкретною платформою або гарнітурою. На відміну від мишки та клавіатури, Raccoon.Clip не прив'язує ігровий процес до поверхні. У порівнянні з джойстиками – Raccoon.Clip залишає руки вільними. Він працює з будь-яким смартфоном або планшетом, на відміну від інших контролерів для мобільного VR/AR. І з будь-якою гарнітурою, надаючи кожному користувачеві досвід, який можна порівняти з Google Daydream.

Розробники передбачили бонус – можливість використовувати два контролери для розширеної функціональності. Raccoon.Clip у порівнянні з подібними за функціональністю контролерами Kinect, Leap Motion чи Fingo не вимагає особливих умов освітлення або камер, забезпечує більшу точність і використовує в тисячу разів більше додатків для використання.

Українські стартапери запевнили, що всі, хто зробить внесок у кампанію, навесні 2018 року отримають власний контролер. У вересні наступного року вони мають намір вивести свій продукт на світовий ринок. Загальна сума, яку планують залучити розробники, сягає щонайменше $20 тис. і долучитися до кампанії фінансової підтримки можна на сторінці Kickstarter.